Velykų išvakarėse klientai, daugiabučių namų pirmininkai, verslo partneriai ir bičiuliai buvo pakviesti į naujojo „Aukštaitijos būsto“ biuro atidarymą. Pastato savininkas „Rentau“ direktorius Marijus Braška neslėpė, kad „Aukštaitijos būstas“ buvo pirmieji nuomininkai, patikėję šio pastato atgaivinimo idėja, nors tuo metu pastatas dar buvo tamsus ir apleistas.
„Tik aprodę patalpas sukirtome rankas“, – sakė M. Braška.
Šalia Nevėžio upės, Kranto gatvės 36-uoju numeriu pažymėtame pastate kasdien laukiami ne tik nuolatiniai, bet ir nauji klientai. Prieš aštuonerius metus „Aukštaitijos būstas“ savo veiklą pradėjo nuo nulio, o dabar kasmet savo daugiabučius prižiūrėti patiki vis daugiau namų bendrijų. „Aukštaitijos būsto“ vizitinė kortelė – kokybė ir lankstumas, tai jau įvertino ir panevėžiečiai.
Kaip teigė patalpas pašventinęs Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bazilikos klebonas Gediminas Jankūnas, įvaizdis šiais laikais yra labai svarbus, tačiau daug svarbiau, kad po gražiu ir išpuoselėtu fasadu būtų ir turinys. „Aukštaitijos būsto“ komanda jau įrodė savo vertę – gyventojų pasitikėjimą pelnė ne gražiomis kalbomis ar įvaizdžiu, o darbais.
„Augantis klientų skaičius rodo, kad įvaizdis nėra viskas. Svarbiausia, ką jūs darote. Būstas dažnam žmogui tampa savotišku kryželiu, o jūs padedate nešti tą gyvenimo kryželį. Viskas, ko jums reikia, tai Dievo pagalba“, – sakė klebonas.
Jis pasidžiaugė, kad „Aukštaitijos būstas“ – socialiai atsakinga įmonė. Praėjusiais metais per Kalėdas „Aukštaitijos būsto“ komandos pastangomis pagrindinėje Krekenavos aikštėje nusileido angelas, saugantis ir globojantis krekenaviečius, o šiemet per Kalėdas įvairiausių spalvų instaliacija sužibo aukščiausias pastatas – Krekenavos bazilikos bokštai.
Beje, šiemet „Aukštaitijos būstas“ tapo ir „Lietkabelio“ krepšinio komandos vienu iš rėmėjų. Pasak „Lietkabelio“ sporto direktoriaus Roko Mickevičiaus, rasti įmonių, kurios norėtų dalį pelno skirti socialiniams projektams, – gana sudėtinga, tačiau „Aukštaitijos būstas“ mielai sutiko prisidėti prie Panevėžio krepšinio komandos išlaikymo.
„Aukštaitijos būstas“ papildė mūsų rėmėjų šeimą, tapo mūsų komandos dalimi. Rasti rėmėjų nėra lengva. Dabar „Lietkabelio“ situacija kiek geresnė, bet mūsų biudžetas nėra guminis, tad kiekvieno naujo rėmėjo radimas mums didelė paspirtis“, – sakė R. Mickevičius.
„Mano būstas“ generalinis direktorius Vytautas Turonis teigė, kad „Aukštaitijos būstas“ turi ambicingų planų tapti rinkos lyderiu. Augti ir plėstis nėra lengva, bet patys klientai nurodo, kuria linkme įmonė gali tobulėti.
„Panevėžys yra išskirtinė rinka, nes čia klientai itin reiklūs. Bet tai yra labai gerai, nes jie mus verčia nuolat tobulėti“, – sakė V. Turonis.
„Mano būsto“ Daugiabučių namų administravimo departamento direktorius Mindaugas Genys, sveikindamas „Aukštaitijos būsto“ komandą su įkurtuvėmis naujame ir šviesiame biure, teigė, kad liaudies išmintis „sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą“ puikiai tinka apibūdinti ir verslui. Pirmasis darbas, kurį reikia padaryti, norint tapti efektyvesniam, – susitvarkyti savo aplinką.
„Šiuo atveju ten, kur iki šiol dirbo „Aukštaitijos būstas“, rezultatai net labai geri. Tikiu, kad dabar darbas bus tik dar geresnis“, – įsitikinęs M. Genys.
Panevėžys prieš aštuonerius metus tapo savotišku bandymų poligonu. Ateiti į miestą, kuriame kelis dešimtmečius veikė monopolis, buvo savotiška rizika. Pradžia nebuvo lengva – konkurenciją buvo bandoma užgniaužti draudimais, gąsdinimais, bauginimais, tačiau dabar „Aukštaitijos būstas“ jau turi savo vardą, o gyventojai – pasirinkimo galimybę. Pasak M. Genio, Panevėžys išskirtinis tuo, kad čia, skirtingai nei kituose didžiuosiuose miestuose, labai stiprios daugiabučių namų bendrijos, o pirmininkai – veiklūs ir itin reiklūs. Tai verčia dar labiau pasitempti ir siekti tik pačių aukščiausių kokybės standartų.
„Aukštaitijos būstas“ jau nebėra nauja ir niekam nežinoma įmonė. Žmonės jau gali palyginti skirtingus namų administratorius ir laisvai apsispręsti, kuriam patikėti administruoti savo namą. Sveika, kai mieste yra konkurencija. Turėtų būti net ne dvi, o kuo daugiau įmonių, kurios tarpusavyje konkuruotų ir dėl to laimėtų tik klientai“, – mano M. Genys.
„Aukštaitijos būsto“ direktorius Ipolitas Skukauskas įsitikinęs, kad naujose patalpose dirbti daug maloniau bus ne tik visam „Aukštaitijos būsto“ kolektyvui, bet ir patogiau priimti klientus.
„Mūsų tikslas – užtikrinti aukščiausius pastatų priežiūros standartus. Mūsų klientai kaskart verčia mus siekti geriausių rezultatų ir pateisinti jų lūkesčius. Tikiu, kad naujose patalpose tą padaryti galėsime dar geriau“, – įsitikinęs I. Skukauskas.
Net aštuoniems daugiabučiams pirmininkaujantis Raimondas Sosnovskis pasakojo, kad didžioji dalis jo prižiūrimų daugiabučių priklauso „Aukštaitijos būstui“, mažesnioji – Savivaldybės įmonei, tad galintis palyginti abiejų administratorių pranašumus ir minusus. Jo teigimu, kai tik mieste atsirado monopolininkės konkurentas, visi tikėjosi, kad tai privers Savivaldybės įmonę pasitempti, tačiau taip neatsitiko. Tad svarstyklės krypsta į „Aukštaitijos būsto“ pusę. Čia gerokai lankstesnė sistema, operatyviai suteikiama tiek techninė, tiek ir finansinė pagalba. Be to, visada galimos ir derybos.
„Daugiabučių bendrijose formuojami biudžetai, numatomi rezerviniai pinigai, bet jeigu didesnė avarija, tų lėšų pritrūksta. „Aukštaitijos būsto“ pliusas tas, kad jis gali suteikti finansinę pagalbą labai operatyviai. Kitas pavyzdys – mes norime daryti tam tikrus darbus, „Aukštaitijos būstas“ sudaro sąmatą, tačiau paliekama galimybė derėtis dėl kainų. O Savivaldybės įmonė pirmiausia prašo garantijų, kad tikrai šiuos darbus pirksime iš jų, ir tik tada imasi sudaryti sąmatas“, – palygino R. Sosnovskis.
Naujame „Aukštaitijos būsto“ biure klientus pasitiks ir konsultuos administratorės, o vadybininkai galės suteikti visą informaciją apie konkrečiame name atliekamus darbus, bus galima tartis visais rūpimais klausimais dėl namo priežiūros.
„Aukštaitijos būstas“ teikia visas paslaugas, kurių gali prireikti daugiabučių gyventojams: nuo inžinerinės įrangos priežiūros, avarinės tarnybos paslaugų ir renovacijos iki patalpų ir aplinkos tvarkymo bei patalpų apsaugos.
Komentarai
Kaip įdomu „Aukštaitijos būstas“ tapo krepšinio rėmėjai, labai įdomu iš kokių pinigų jie remia? Ar tik ne iš gyventojų plėšikavimo?
uz tai sumokesim mes nes brangsta aptarnavimo mokestis
Jo už visus rėmimus moka gyventojai,isuks lemputę paskirstys kiekvienam butui ir lemputes kaina auksinė
Koks gi ten bendravimas to direktoriaus Ipolito. Juk tik vidurinis išsilavinimas,temoka tik uodega pakelt aš direktorius. Dar reikia pabaigt bendravimo su žmonėmis mokykla,bet ka jis pabaigs ,juk bande kelis sykius ir nieko nesigauna,nelanksčios smegenėlės aukštuosius mokslus krimst
Keista skaityt, butų ūkis jau du kartus kėlė mokestį po audito, ir įmonė didesnė, o krepšinio paremti negali, ir ofisai baisūs, šitie nors dirba.
Džiaugiuosi ,,Aukštaitijos būsto“ aukšta darbo kultūra.
Puiki komanda, kuo didžiausios sekmės Jums! Kiek piktų žmonių! Nejaugi taip pavydu!?
Labai smagu matyti, kad augate. Džiaugiuosi šia komanda, visada priima su šypsena, visada sulaukiame pagalbos. O pavyduoliams galiu pasakyti, kad jei Jums viskas blogai, tai nereikia išsilieti ant kitų, pradėkite patys nuo savęs, o kitų laime nepakenktų kartais ir pasidžiaugti.
pakazucha, Ipolitai
Sveikinu įsikūrus! Labai gražu, jau buvau užėjusi, kaip visada turėjau klausimą ir gavau atsakymą, labai malonu su jumis dirbti.