Pastarųjų – daugiau nei 2 tūkst. Beveik pusė jų šiomis dienomis sulauks mokesčių administratoriaus laiško – paraginimo savarankiškai peržiūrėti, įvertinti savo duomenų teisingumą pateiktose deklaracijose bei esant klaidų jas ištaisyti.
„Laiške yra pateikiamas konkrečios įmonės vidutinis darbo užmokestis šalia sektoriaus bei šalies analogiškų rodiklių. Kai kuriais atvejais, vien šis palyginimas kelia pagrįstų klausimų, ar praeityje visi mokesčiai, susiję su darbo santykiais, buvo sumokėti teisingai, todėl mokesčių mokėtojams siūloma savarankiškai pasitikrinti bei įvertinti savo pateiktų duomenų teisingumą ir įsitikinti, jog mokesčiai ankstesniais metais buvo apskaičiuoti ir sumokėti teisingai, – sako VMI Kontrolės departamento vyresnysis patarėjas Rolandas Puncevičius.
VMI praneša, kad odontologinių paslaugų teikėjų sektoriui šiemet skiria, taip pat ir kitąmet skirs, ypatingą dėmesį, siekdama didinti šią veiklą vykdančiųjų sąmoningumą bei mažinti pajamų apskaitymo bei mokesčių vengimo riziką.
Vien per 2020 m. I ketvirtį, palyginus mokestines įmokas su pernykštėmis tokiu pat laikotarpiu, gyventojų pajamų mokestis išaugo 46 proc. (921 tūkst. Eur), o pagal visus sumokėtus mokesčius bendra mokesčių suma didėjo 53 proc. (apie 1,4 mln. Eur). Stebima tendencija, kad įmonėse, kuriose mokamas didesnis valandinis darbo ar etatinis darbo užmokestis, didesni ir santykiniai rodikliai (pajamos, tenkančios vienam darbuotojui per metus; įmonės pelningumas; sumokamų mokesčių ir įmokų suma, tenkanti 1 Eur uždirbtų pajamų).
Komentarai
Sunkiausiai Įstoti mokytis į mediciną yra odontologija, nes labai pabrangino gydymą ir nachališkai lupa pinigėlius iš senelių, kurie mažiausiai jų turi.,arba vaikščiok bedantėm burnom kaip sutupe vietnamiečiai -tailandiečiai,pietiečiai jurtose.Eina sau.