Dabar karantinas pagyvenusias auksarankes verčia likti namuose ir saugoti sveikatą. Tačiau uždarytos bobutės atrado internetą, kuris, jų pačių nuostabai, tapo tikra aukso gysla tiek vienu kitu euru prie pensijos prisidurti, tiek trokštamu dėmesiu pasilepinti.
„Sveiki, esu Adelė, o čia – mano bobutė Emilija, kuriai prieškalėdinis laikotarpis yra tikras darbymetis. Jau gerus 50 metų ji dalyvauja įvairiose mugėse, jose siūlo savo rankų darbo kojines, riešines, pirštines ir kitus unikalius šiltukus. Visi – skirtingi, visi gražūs, o svarbiausia – pagaminti su meile.
Deja, dėl šiuo metu susidariusios situacijos bobutė privalo saugiai likti namuose, o mugės liko tik kaip gražus atsiminimas“, – į interneto vartotojus kreipėsi savo 87-erių metų močiutei neseniai socialiniame tinkle naują paskyrą „Bobutės Emilijos šiltukai“ sukūrusi anūkė Adelė Bakšienė.
Pati garbingo amžiaus mezgėja žino, kas yra internetas ir kompiuteris, bet naudotis tokiomis technologijomis nemoka.
Visą straipsnį skaitykite lapkričio 20 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.
Komentarai
Palangos turguje yra didelis plotas prekystalių atiduotas padėvėtiems rūbams, avalynei, kur žmonės atneša ir padeda, o nemeta į konteinerius su šiūkšlėmis. Tvarkdarys už kažką paprašo centų, kitką atiduoda veltui. Ir nauda ir tvarka. Kas pas mus dedasi prie konteinerių sunku žiūrėti. Kam tada ką rūšiuoti.Metami su šiūkšlėmis ir batai ,ir rūbai, maisto atliekos, viskas ko jau nereikia bute, sodyboj. O darbštuolei močiūtei ilgiausių metų.