Sukčiai renkasi įprastus metodus

Sukčiai renkasi įprastus metodus

Apgavikų aukos, deja, vis dar jais patikti ir patiria kartais net tūkstantinius nuostolius.

Birželio 6 dieną, pirmadienį, 35-erių vyras iš Panevėžio rajono internete rado skelbimą apie parduodamas medžio pjuvenų granules. Susisiekė su tariamu pardavėju, pervedė pinigus. Bet granulių iki šiol negavo, o pardavėjas dingo. Nuostolis – 360 eurų.

Penktadienį, taip pat rajone, 1967 metais gimęs vyras gavo pranešimą su nuoroda, kurią atidaręs suvedė bankininkystės duomenis. Nuostolis – 3 300 eurų.

Tos pačios dienos vakare policija gavo pranešimą, jog Panevėžyje su vyru 28-erių vyru susisiekusi moteris apgaulės būdų išviliojo pinigus – 660 eurų.

Komentarai

  • Naudojuosi internetine bankininkyste apie 15 metų , nekartą esu gavęs skambučių ir sms iš sukčių . Visada laikausi paprastos taisyklės – iškart blokuoju tokius numerius . Be to , visiškai nepasitikiu Smart ID , nes bet kas , skubėdamas ( eidamas gatve , vairuodamas ir pan.) gali netyčia atidaryti atsiųstą sukčių nuorodą nuorodą ir suvest PIN , tuo pačiu palengvindamas sukčių darbą . Patariu ( ypač pagyvenusiems arba žioplesniems ): naudokitės tik kodų generatoriumi būdami namuose prie savo PC , nesinaudokite SMART ID , nes bankai su šia paslauga tiesiog susimovė , nenumatė visų blogų scenarijų , todėl nuostoliai auga , sukčiai lengvai krauna pelnus . Tai yra faktas . Policija , kaip pasakė neseniai per TV Matonis : ,, praėjus parai po tokio nusikaltimo jau niekuom negali padėti nukentėjusiam „

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų