Organizatorių nuotr.

Sėkmingai pasirodė Lietuvos čempionate

Kėdainių arenoje vyko Lietuvos karatė kiokušin suaugusiųjų čempionatas, kuriame dalyvavo per 70 stipriausių kovotojų iš 18 klubų. Panevėžio miestui atstovavęs klubo „Argus“ sportininkas Nojus Zakarauskas (svorio kategorija iki 85 kg) iškovojo trečiąją vietą.

Trenerio Remigijaus Olšausko auklėtinis atrankinę kovą po papildomo laiko laimėjo prieš Jonavos „Kumite“ klubo atstovą Artūrą Čekanavičių. Pusfinalyje panevėžietis jėgas išbandė su patyrusiu Vilniaus „Saulės ženklo“ klubo kovotoju Stasiu Vincevičiumi, kuris buvo pranašesnis ir patekęs į finalą tapo šios svorio kategorijos šalies čempionu.

Panevėžietis paskutinę kovą dėl trečiosios vietos laimėjo anksčiau pagrindinio laiko. Po tikslios atakos į korpusą Vilniaus klubo „Toshi“ kovotojas Renaldas Romankevičius nebegalėjo tęsti kovos. N. Zakarauskas šalies čempionate iškovojo bronzos medalį ir pateko į Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą.

Sėkmingai varžybose svorio kategorijoje iki 65 kg pasirodė buvusi Panevėžio „Argus“ sportininkė Lolita Rubinienė. Sportininkė šiuo metu gyvena Kaune ir atstovauja klubui „Shori“. Atkaklioje finalinėje kovoje L. Rubinienė nusileido Lietuvos čempione tapusiai Anykščių klubo „Takas“ atstovei Anetai Meškauskienei ir pelnė sidabro medalį.