Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pasaulį išvydo jų sūnus Ibrahimas. Jis – vienas pirmųjų Panevėžyje gimęs karo pabėgėlių kūdikis.
Vaiko tėtis viliasi, kad berniukui bus lemta užaugti ten, kur jis ir gimė. Grįžti į sugriautą Mariupolį pora kol kas neketina.
R. Mageramovo teigimu, tris paras sąrėmius kentusi, po to cezario pjūvį patyrusi Angelina jaučiasi dar gana silpna, bet ne mažiau laiminga nei vyras.
Vos pradėjęs pokalbį, Ruslanas tuoj pat atsiprašė turįs jį nutraukti.
Netrukus perskambinęs pasiteisino, jog sūnelis pradėjo verkti.
„Pasūpavau ir Ibrahimas nurimo“, – kalbėjo Ruslanas.
Panevėžyje ši karo pabėgėlių pora gyvena nuo gegužės vidurio.
R. Mageramovo tėtis – azerbaidžanietis, mama ukrainietė, o pats gimė ir augo kaime už 30-ies kilometrų nuo Mariupolio. Ruslano dokumentuose įrašyta azerbaidžaniečio tautybė, bet pilietybę jis turi Ukrainos.
Angelina – ukrainietė iš Mariupolio. Šiame mieste, kur Ruslanas dirbo kroviku, o Angelina mokėsi prekybos mokykloje, jiedu pamilo vienas kitą, ruošėsi tuoktis, ėmė lauktis kūdikio, tačiau prasidėjęs karas sugriovė jaunos poros planus ir gražaus gyvenimo viltį.
„Kaip ir visi ukrainiečiai, vieną naktį išgirdome sprogimus, strimgalviais puolėme į rūsį, glaudėmės ten. Po kiek laiko ėmėme svarstyti, kiek galima čia tūnoti. Tuomet susikūrėme pabėgimo iš sprogdinamo Mariupolio planą“, – pasakojo R. Mageramovas.
Visą straipsnį skaitykite spalio 6 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.
Komentarai
Kodėl gerbiamas tėtis negina savo šalies?