Plastikinių langų priežiūra ir remontas

Plastikinių langų priežiūra ir remontas

Skelbiama velykinė akciją, langų servisui ir remontui iki balandžio 1 d. su 25 proc. nuolaida.

Projektuojant daugumą anksčiau pastatytų daugiabučių namų, buvo numatyta natūrali ventiliacija, kuomet oras patalpų vėdinimui patekdavo dėl langų nesandarumo. Sumontavus sandarius plastikinius ar naujus klijuoto medžio langus, pažeidžiama projektinė oro apykaita ir dėl to atsiranda daugybė problemų.

Vėdinant butą atidarius langus netenkama visų sandarių langų pranašumų: pažeidžiamas reikalingas mikroklimatas butuose,susidaro skervėjai, žymiai sumažėja šilumos panaudojimo efektyvumas, padidėja triukšmas, patenka dulkės. Šiaurinėje pusėje esančiose ar prastai vėdinamose patalpose dažniausiai yra didesnis drėgmės lygis, todėl kyla rizika atsirasti pelėsiui.
Bet tai – ne tik senų namų problema. Daugeliui gerai žinomos vėdinimo problemos, susijusios su oro apykaitos sutrikimais patalpoje sumontavus sandarius plastikinius langus. Sprendimas dažnai reikalauja brangios įrangos panaudojimo ir nemažų išlaidų jos montavimui bei aptarnavimui.

Patalpose, kuriose oro drėgnumas yra per aukštas, vėstantys garai virsta vandeniu – kondensuojasi. Norint kambaryje sumažinti oro drėgnumą, būtina gera oro ventiliacija, kuri veiktu visas 24 valper parą. Tam rekomenduojami ventiliaciniai vožtuvai Air – Box, kurie apsaugos ir nuo per sauso oro patalpoje.

Plastikinių langų vožtuvai Air – Box yra lengvai montuojami. Tai – puiki priemonė, atstatanti oro apykaitą, neleidžianti sumažinti oro kokybės, apsauganti nuo santykinio oro drėgnumo padidėjimo patalpoje, kondensato susidarymo ir pelėsių, kurie ne tik gadina patalpos išvaizdą, bet ir neigiamai veikia žmogaus sveikatą. Jei drėgmės lygis vistiek bus per aukštas, rekomenduojama tuomet papildomai pastatyti drėgmės surinkėją. Sureguliavę drėgnumo lygį kambaryje, lengviau sustiprinsite savo imuninę sistemą ir ramiau miegosite, išvengsite virusinių bei kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų, plaučių ir daugelio kt. Taip pat išvengsite drėgnų patalpų, pelijančių sienų, rasojančių langų.

Keičiantis sezonui, langus būtina sureguliuoti, sutepti ir išvalyti judančias furnitūros detales specialiu tepalu.

Kad langą būtina reguliuoti, padės suprasti jo nesandarumas – lango apačia užklius atidarant arba uždarant. Jei langas veikia gerai, jis yra sandarus, net menkiausias šaltis nepateks į patalpą. Jei pastebėjote, kad iš lauko sklinda nemaloni vėsa, tai reiškia, kad lango varčia yra netinkamoje pozicijoje rėmo atžvilgiu, todėl būtinas lango reguliavimas bei tarpinės keitimas.

Norime atkreipti dėmesį i esamas gumines langų tarpines.

Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, gali būti po 3-5 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio – “prikepa” prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir lango izoliacijos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas sklindantis iš lauko. Rekomenduotina naudoti vokiškas poliuretano tarpines.

Pakeitus lenkiškas gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ poliuretano tarpinėmis, kuri atspari drėgmei,ultra violetiniams spinduliams, temperatūrų režimui, aukšta garso izoliacija, ilgaamžiska 21 metai ir daugiau, žemas šilumos laidumo kooficientas – K = 0.033w/mk., nebereikės perstatinėti lango užraktų į vasaros ir žiemos režimus. Jeigu langus tvarkingai prižiūrėsite, jums jie dar 100 metų tarnaus ir nereiks keisti. Juk automobiliui taip pat kiekvienas vykdome techninę priežiūrą. Jau šimtai žmonių pasinaudojo mūsų plastikinių langų teikiamomis paslaugomis! Taip sutaupysite šilumą ir savo pinigus.

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys.

Tel. 8-686-100 98, 8-672-42165, 8-672-41971

www.verslogrupė.lt

Komentarai

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų