Pergalė Estijoje ir pasaulio jaunių normatyvas

Gegužės 20-21 d. Rakverėje (Estija) vyko Baltijos jaunimo ir jaunių daugiakovių lengvosios atletikos čempionatas.

Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir du PKKSC sportininkai: vaikinų iki 20 m. grupėje varžėsi Domantas Dobrega, merginų iki 18 m. grupėje kovojo Urtė Bačianskaitė.

Merginų U18 grupės nugalėtoja tapo U. Bačianskaitė, surinkusi 5469 taškus. Šiuo rezultatu Urtė įvykdė normatyvą į pasaulio jaunių čempionatą, kuris vyks liepos mėnesį.

Vaikinų U20 grupėje čempionu tapo Matas Adamonis – 7704 taškai, Edgaras Benkunskas užėmė ketvirtą vietą (7333), Domantas Dobrega buvo šeštas (6547).

Komandinėje įskaitoje vaikinų U20 komanda užėmė pirmą vietą, vaikinų U18 komanda – antrą, merginų U18 – trečią.

Bendroje įskaitoje lietuviai, nedalyvaujant dėl egzaminų U20 merginoms, buvo pasmerkti trečiai vietai.

Šeimininkai estai (62504) šįkart nusileido latviams (67726). Panevėžiečius ugdo trenerė Aldona Dobregienė.