Site icon sekunde.lt

Olimpiniame festivalyje – M. Vasiliausko nesėkmė

Matas Vasiliauskas (V.Dranginio / LTOK nuotr.)

Europos jaunių olimpiniame festivalyje trečia varžybų diena panevėžiečiams nebuvo sėkminga.

Panevėžietis Titas Smailys ir Arijus Pavlidi plaukė 200 m kombinuotu būdu. Arijus finišavo per 2 min. 14,29 sek., net 3 sekundėmis pagerino savo asmeninį rezultatą ir užėmė 34 vietą. T. Smailys nuplaukė per 2 min. 18,57 sek. – 41 vieta.

Tenisininkas Matas Vasiliauskas (nuotr.), patekęs iškart į antrą varžybų etapą, trečiadienį susitiko su Turkijos atstovu Kaanu Cepelu – atkaklų mačą 6:4, 7:6 laimėjo turkas, Matas tęs savo kovas tik dvejetų varžybose.

Merginų krepšinio rinktinė, kurios gretose panevėžietė Šeila Gudinskaitė, iki paskutinės minutės garbingai kovojo su pajėgia Vengrijos komanda. Ir nors mūsiškės pralaimėjo – 59:70, aikštelę jos paliko pakelta galva. Toliau lietuvaitės žais dėl 5-8 vietų.

Dziudo rinktinėje daug tikimąsi iš panevėžietės Aidos Vasiliauskaitės. Dviračių sporto varžybose komandinėse lenktynėse dar startuos stiprios Akvilė Gedraitytė ir Paulina Patinskaitė.

***

Šiemet Lietuvai festivalyje atstovauja rekordinė – 70-ties jaunųjų sportininkų delegacija. Lietuviai varžysis aštuoniose iš dešimties sporto šakų – ir merginos, ir vaikinai startuos plaukimo, lengvosios atletikos, dviračių, teniso, baidarių – kanojų irklavimo, dziudo, gimnastikos, krepšinio varžybose. Savo atstovų mūsų šalis neturės tik rankinio ir tinklinio aikštelėse, tačiau antrą kartą Europos jaunimo festivalių istorijoje teisę dalyvauti renginyje iškovojo dvi Lietuvos krepšinio komandos – šešiolikmečių merginų ir šešiolikmečių vaikinų krepšinio rinktinės.