Iš vaiduokliu virtusio pastato beliko tik sienų fragmentai ir perdangos. Jau kitų metų vasarą čia įrengtame 71-ame bute įkurtuves galės švęsti socialiai remtinieji.
Čia įsikelsiantiems naujakuriams beliks pasirūpinti baldais ir būtiniausiais daiktais, Savivaldybė įrengs virykles su orkaitėmis, plautuves, taip pat dušo kabinas, klozetus.
Aukštaitijos sostinėje valdiškos pastogės laukia daugiau nei pusė tūkstančio vargingai gyvenančiųjų.
Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 9 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.
Komentarai
Po metų viskas bus išdaužyta, išterliota ir pan. Nes gavę dykai, nieko neįvertina. Užuojauta aplinkiniams gyventojams. Kalbu iš savo karčios patirties.
VIDS, bjaurus jūsų komentaras. Užsukite į atsitiktinai pasirinktą daugiabučio laiptinę ir pamatysite, kaip ne dykai butus gavusieji vertina savo aplinką – reta kuri plaunama keliskart per savaitę, geriausiu atveju kartą, dažnoje nudaužytos sienos, nekalbu, kad dažytos turbūt dar sovietmečiu. Neskirstykim žmonių į tokius ir anokius.
Padėti silpnesniems, likimo nuskriaustiems yra būtina ir krikščioniška.
Geras projektas. Svarbu, kad reikalingas.
Kokie likimo nuskriaustieji? Pats asmuo yra savo likimo kalvis. Jeigu visą savo gyvenimą nori pragyventi lengvai ir nerūpestingai, dargi įžūliai- tada taip ir gaunasi. Kodėl vieni turi pirktis sau butus kooperatinius ir mokėti pinigus už juos daugiau kaip 25 metus. O kitiems atneša viską padarę , pastatę ir raktus įteikia??? O tie vadinamieji socialiniai negerbia , nieko netausoja , nes ne jų pinigais visą tai padaryta . Kokia baisi nelygybė ir neteisybė —vieni beveik trečdalį savo gyvenino moka bankui skolą su palūkanomis už pasistatytą sau būtą , o kiti gauna visiškai veltui būtus ir nerūpestingai gyvena ???? Turėtų būti vienodas valstybiškas požiūris į Lietuvos piliečius, kas liečia aprūpinimą nekilnojamuoju turtų, kad vieniems nebūtų materialinės ir finansinės skriaudos , o kiti tik traukia dūmą ir nerūpestingai gyvena .