Verslininkai tvirtina, kad planuojamas renginys su jais iki šiol nėra suderintas, o pats pastatas tokios būklės, kad į jo teritoriją įsileisti lankytojus gali būti rizikinga.
Jau kurį laiką konservų fabriką pardavinėjantys jo šeimininkai, nesulaukę pirkėjų, žada per šiuos metus parengti naują jo gaivinimo projektą, o dar po metų galėtų pradėti realius darbus.
Rekonstruojama Kranto gatvelė jau įgauna senamiesčio pavidalą. Jos baisusis kontrastas – trupančios buvusio konservų fabriko sienų plytos, vietomis neuždengtos langų akiduobės ir savotišku statybinių medžiagų sandėliu tapęs kiemas. Po nepriklausomybės atgavimo konservų fabrikas keliavo iš vienų rankų į kitas. Šiam kultūros paveldui daug kartų buvo žadamas įspūdingas atgimimas – norėta čia įkurti viešbutį, pramogų ir poilsio oazę, naują kultūros meką, tačiau ir toliau šimtametis raudonplytis kaip vaiduoklis gąsdina praeivius.
Visą straipsnį skaitykite vasario 9 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.
Komentarai
30 metu visokius trukdžius versilninkam dare. Kai dabar baigia subyreti, dar svajoja prikelti.
Vargsai versilninkai ir tu, gene…
vis rytoj rytoj mamyte šaukė pelėdžiukai, o skaityti ir statyti-taip ir neišmoko 🙁
Tai, kad nieko neleidžia daryti su tuo pastatu, paveldas. Bando gauti kažkokius leidimus, vis trugdžiai. Čia kol nepatepsi nieko nebus, o kad patepti galima tai faktas ir visi žinom kurį reikia patepti, kad reikalai pajudėtu Aukštaitijos sostinėje.
Ir kurį gi reikia tept?