Pareigūnė ir policijos rėmėjai domėjosi, kaip senoliams sekasi, klausė apie jų sveikatą, kasdienybę, rūpesčius ir džiaugsmus. Senoliai nusiskundimų neturėjo, minėjo, kad smagu, jog dažnai lanko socialiniai darbuotojai, kai kuriuos ir kaimynai su artimaisiais. Senoliai pasidžiaugė ir pareigūnų dėmesiu, kad rūpinasi jų saugumu.
Pas senolius svečiai atvyko ne tuščiomis, įteikė atšvaitų ir informacinių lankstinukų, papasakojo, kaip saugiai važiuoti dviračiu, pabrėžė, kad būtina dėvėti šviesą atspindinčias liemenes, kad kitiems eismo dalyviams būtų matomi.
Būdami pas senolius domėjosi, ar aplankyti žmonės turi telefonus, ar žino, kur kreiptis prireikus pagalbos. Taip pat šnekėjo apie telefoninius sukčius ir jų pinkles, teiravosi, ar senoliai sulaukia tokių skambučių. Pareigūnė klausė, ar nuošaliose sodybose neapsilanko pašaliniai asmenys, jų neskriaudžia. Taip pat priminė, kad telefonu su nepažįstamaisiais kalbėti nederėtų, jei prašo pinigų dėl neva įvykusios artimųjų nelaimės, ar prisistatę įstaigų darbuotojais. Bendruomenės pareigūnė patarė, kad pirmiausia reikia patikrinti gautą informaciją, įsitikinti, ar artimieji saugūs ir neskubėti atskleisti asmeninių duomenų.
Senyvo ir garbaus amžiaus senolių porai pareigūnė su rėmėjais padėjo prisinešti į namą malkų ir užkurti krosnį ir atsisveikino linkėdami stiprios sveikatos.
Atsisveikindami senoliai dėkojo už aplankymą, o jiems dar kartą primintas pagalbos telefono numeris 112, kuriuo paraginti skambinti ištikus bėdai.