Site icon sekunde.lt

KMT pusfinalyje „7bet-Lietkabelis“ nusileido „Žalgiriui“

Šeštadienį Šiauliuose prasidėjo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalinio ketverto kovos. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ dėl vietos finale susikovė su titulą ginančiu Kauno „Žalgiriu“. Nenado Čanako vadovaujami panevėžiečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 67:77 (17:17, 12:21, 14:17, 22:22).

Pusfinalis prasidėjo gana atkaklia kova. Įpusėjus kėliniui Jamelo Morriso taiklus metimas leido panevėžiečiams pirmauti 3 taškais – 13:10. Tačiau netrukus Kauno ekipa rezultatą išlygino. Po pirmųjų 10 minučių fiksuota lygybė (17:17).

Antrajame ketvirtyje nedidelę persvarą fiksavo „Žalgiris“, tačiau Nenado Čanako auklėtiniai neleido varžovams nutolti pernelyg toli. Vis dėlto, kėlinio pabaigoje kauniečiai surengė kelias sėkmingas atakas paeiliui, o „7bet-Lietkabelis“ suklydo. Po Lauryno Biručio dėjimo Kauno ekipa pasiekė jau 13 taškų persvarą – 38:25. Paskutinę minutę Panevėžio klubui pavyko kiek sumažinti deficitą – 29:38.

Vaizas aikštelėje nesikeitė ir antrojoje rungtynių dalyje. Žalgiriečiai stabilų atstumą laikė praktiškai visą trečiąjį kėlinį. Paskutinę ketvirčio minutę Stefanas Peno dar užsidirbo techninę pražanga. Panevėžio ekipa prieš lemiamą kėlinį turėjo dviženklį deficitą – 45:55.

„7bet-Lietkabelis“ kėlinį pradėjo 5:0 ir grąžino intrigą (50:55). Į tai kauniečiai sureagavo savo spurtu ir netrukus atstatė saugų pranašumą. Rolandas Šmitas smeigė tritaškį, po kurio „Žalgiris“ pirmavo jau 14 taškų (68:54). Per likusį laiką pakeisti rungtynių eigos Panevėžio ekipai nepavyko – jiems teks kautis dėl 3 vietos prieš Vilniaus „Rytą“.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas ir Gyorgy Golomanas po 14, Gabrielius Maldūnas 8.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 16, Rolandas Šmitas 13, Ignas Brazdeikis ir Edgaras Ulanovas po 12.