Site icon sekunde.lt

Jaunųjų imtynininkų pergalės

Facebook nuotr. Treneris Marius Baranauskas ir jaunieji Lietuvos graikų ir romėnų vaikų čempionato prizininkai: (iš kairės) R. Navickas, E. Juknevičius, V. Šakėnas, K. Čypas ir E. Bučys.

Praėjusį savaitgalį Anykščiuose vyko Lietuvos vaikų čempionatas, kuriame varžėsi 10-13 metų jaunieji imtynininkai (gim.2004-2007 m.).

Puikiai kovojo Vakaris Šakėnas (svorio kategorija iki 26 kg). Panevėžietis finale užtikrintai įveikė savo oponentą iš Anykščių ir iškovojo pirmąją vietą.

Nugalėtoju tapo ir Klaidijus Čypas (sv. kat. 66 kg). Sidabriniai apdovanojimai atiteko Rokui Navickui (iki 29 kg) ir Eividui Juknevičiui (sv. kat. iki 44 kg). Bronzos medalis atiteko Edvinui Bučiui (sv. kat. iki 47 kg).

Kaune kiek anksčiau vyko tarptautinių graikų ir romėnų imtynių jaunių turnyras atminti žinomam imtynių specialistui Adolfui Liaugminui. Šiame turnyre dalyvavo Danijos rinktinė, dvi Baltarusijos komandos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos imtynininkai. Šio turnyro nugalėtoju sv. kat. iki 100 kg tapo Erikas Čerepokas. Trečiąsias vietas užėmė Matas Traupys ir Dovydas Deveikis.

Gegužės 6-7 dienomis Klaipėdoje vykusiame tarptautiniame turnyre, skirtame visuomenės ir kariuomenės dienai paminėti, vaikų grupėje nugalėjo V. Šakėnas (sv. kat. iki 26 kg), jaunių grupėje 3-iąją vietą užėmė Tomas Sakalauskas.

Kitą savaitę du mūsų miesto imtynininkai Lietuvos rinktinės sudėtyje Mantas Traupys ir Erikas Čerepokas kartu su treneriu Mariumi Baranausku išvyksta į jaunių ir jaunimo Šiaurės šalių čempionatą, vyksiantį Danijoje gegužės 27-28 dienomis. Birželio 10-ąją Panevėžyje, „Cido“ arenoje vyks suaugusiųjų Šiaurės šalių čempionatas, kuriame kovos ir vienas talentingiausių jaunosios kartos imtynininkų, iš Panevėžio kilęs Kristupas Šleiva. Panevėžio graikų ir romėnų imtynių jaunimą treniruoja Albinas Batūra ir Marius Baranauskas.