48-erių panevėžietė kreipėsi į policiją, supratusi, kad investicijos į krypto valiutą tebuvo tik apgaulė. Sukčiams moteris atidavė 19550 eurų.
Kaip pasakojo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis, renkantis investicines platformas reikia būti itin atsargiems, mat daugėja netikrų internetinio investavimo svetainių. Paprastai tokios svetainės atsiranda netikėtai ir siūlo gerokai didesnę investicinę grąža. Dažniausiai po tokiomis svetainėmis slepiasi sukčiai. Deja, vis dar daug žmonių pasimauna ant jų kabliuko.
„Investavę nemažus pinigus ir nesulaukę žadėto uždarbio, žmonės galiausiai supranta, kad buvo apgauti. Lygiai taip kaip ir su vis populiarėjančiais nekilnojamojo turto skelbimais – rinkoje atsiranda patrauklūs būstai, parduodami už mažą kainą. Susigundę pasiūlymu žmonės perveda avansus net neapžiūrėję buto, kol galiausiai supranta, kad buvo apgauti. Lygiai taip pat ir su krypto valiutomis – nebūna greitų ir lengvų pinigų“, – sakė T. Martinaitis.