Viešnia atvyko pasidalyti su vaikais savo žaismingomis, tačiau turinčiomis gilią potekstę idėjomis. Susitikime ji ne tik papasakojo apie angelus savo kūryboje, apie jų prasmę žmonijos kultūroje, bet ir skatino atrasti angelišką savo asmenybės pusę.
Pasak iliustruotojos, angelų sodas – meninis veiksmas jaukiai aplinkai sukurti. Ir pati angelų gaminimo technika ypatinga – smarkiai dirba rankos – delnai, pirštukai. „O juk žodis „delnas“ reiškia laikyti, duoti, dalytis“, – kalbėjo viešnia.
Ilgai nelaukę visi kartu noriai ėmėsi darbo ir bibliotekos salėje įkūrė menines dirbtuves tam, kad sukurtų instaliaciją, primenančią mūsų protėvių kurtus šiaudinius sodus. Dalyviai iš daugybės spalvoto ir balto popieriaus, margų akvarelių skiautelių iškarpė angelėlius pagal Sigutės Ach pateiktą karpinio pavyzdį.
Tuomet savo rankomis pagamintus spalvotus angelėlių sparnus papuošė nuoširdžiais linkėjimais. Sparnus, o ir pačius angelus išpuošė karpiniais. Ir Gerumo angelų medis bematant pražydo – vienas angelas tūpė šalia kito, o ant jų sparnelių liejosi vaikų mintys, linkėjimai, meilė…
Per 20 veikloje dalyvavusių vaikų sukūrė Angelų sodą iš šešiskart daugiau angelėlių. Šie kūrinėliai sukabinti į bendrą junginį – ant rato kabantį sodą. Buvo sukurtas, rodos, besvoris, lengvai erdvėje siūbuojantis angelų sūkurys.
Keletą valandų šurmuliavusiose kūrybinėse dirbtuvėse buvo jauku ir šilta. Čia sklandė angelų dvasia, leidusi atsiskleisti vaikų kūrybiškumui ir gerumui.
Menininkės vizitą primins ir bibliotekai nupiešta miela karvytė, o pražydęs Angelų sodas džiugins lankytojus iki metų galo bei primins, kad kiekvienas nebijotų svajoti „nieko rimtiškai“. Vėliau sparnuočiai pasklis į visas puses, pradžiugindami mažesnius ir didesnius bibliotekos skaitytojus.