Ne vienas laikantis naminius augintinius, nepriklausomai nuo jų rūšies, patvirtintų, kad ir gyvūnai mums prikrečia aibę pokštų.
Apžvelgus mūsų planetos gyvūnų įvairovę, tikrai rastume ne vieną gyvūnų rūšį, kuri apgaulę pasitelkia kasdien. Kai kurios gyvačių rūšys, būdamos visiškai nepavojingos, atrodo, kaip pačios pavojingiausios pasaulio gyvatės. Vieną iš tokių galite sutikti ir zoologijos sode. Tai pieniškoji sinalojinė gyvatė, kurios spalvinė gama ir raštas labai mažai kuo skiriasi nuo nuodingosios koralinės gyvatės. Toks reiškinys, kai organizmas savo spalva ir forma yra panašus į kitos rūšies organizmą arba negyvą daiktą, vadinamas mimikrija.
Dauguma plėšrūnų minta tik gyvu grobiu. Tai žinodami, dauguma gyvūnų išsiugdė savybę – gresiant pavojui apsimesti negyvais. Zoologijos sode taip pat gyvena toks apsimetėlis, žaliųjų baziliskų atstovas. Toks driežiukas, pajutęs pavojų, visiškai atsipalaiduoja ir suglemba, o pavojui praėjus – „atgyja“ ir toliau užsiima sau įprasta veikla. Tiesa, tokią taktiką kartais naudoja ir plėšrūnai, jie apsimeta negyvais ir laukia, kol prie jų priartės auka.
Didžiausių pokštininkų ieškant paukščių pasaulyje, tikriausiai ne vienas pirmiausiai pagalvoja apie papūgas. Prijuokina jos kartodamos mūsų tariamus žodžius ir dažnai, papūgai pasiūlius skanėstą iš savo rankų, sulaukiame žnybimo į pirštą. Šis poelgis būna labai apgalvotas, papūgos numato kelis žmogaus žingsnius į priekį ir taip parodo savo nepasitikėjimą ar tiesiog bando sulaukti daugiau dėmesio. Kai kurie paukščiai apsimeta sužalotais, velka vieną sparną ir atrodo, kaip lengvas grobis plėšrūnams, bet tai tik sumani apgaulė, siekiant nuvilioti plėšrūnus toliau nuo lizde esančių jauniklių.
Žuvų pasaulyje taip pat apstu apgaulių. Vieną iš tokių galima išvysti melanochromių akvariume. Jei tarp žuvyčių yra labai stiprus patinas, kiti patinėliai geba pakeisti kūno spalvą ir supanašėti su patelėmis, taip apsisaugodami nuo lyderio puldinėjimų.
Labiausiai zoologijos sodo lankytojus apgaudinėja ožkų kiemelyje gyvenančios ožkytės, nors jų pilvai sočiai prikimšti, apsimetinėja, kad jos labai alkanos ir nuolat sekioja lankytojus. Daugelis zoologijos sode gyvenančių gyvūnų, nepriklausomai nuo rūšies ar amžiaus, kasdien prikrečia pokštų ir gan dažnai stengiasi apgauti savo prižiūrėtojus.
Juokas gamina vitaminą C, o jis stiprina mūsų imuninę sistemą, tad linksminkim ir juokinkim vieni kitus ir krėskim nekaltas išdaigas. Geros (Įsimintinos arba Pokštų kupinos – čia tik pasiūlymas:) balandžio pirmosios – Melagių dienos.