Iš kairės J. Matuza, A. Abromaitis, D. Vitkus, M. Makušinas, E. Adomonytė (PKKSC nuotr.)

Vilniuje ir Šiauliuose – sėkmingi lengvaatlečių startai

Vilniuje ir Šiauliuose vykusiose lengvosios atletikos varžybose sėkmingai startavo Panevėžio jaunieji sportininkai.

Vilniuje Lietuvos lengvosios atletikos vaikų pirmenybėse sėkmingai pasirodė Panevėžio KKSC jaunieji sportininkai.

Bronzos apdovanojimą iškovojo Justas Matuza, kuris 600 m nubėgo per 1.46,99 min., ketvirtąsiais vietas užėmė 60 m bėgęs Danielius Gustas ir 200 m bėgime startavusieji Evita Adomonytė ir Arminas Abromaitis.

Penktąsias vietas 60 m barjeriniame bėgime iškovojo Dominykas Vitkus, o 1000 m bėgime – Mikas Makušinas. Šiuos sportininkus varžyboms ruošė treneriai Rimvydas Smilgys, Remigijus Jakubauskas ir Algimantas Sniečkus.

Šeštadienį Šiauliuose vykusiame Baltijos šalių jaunių čempionate Lietuvos rinktinės garbę gynė trys panevėžiečiai. 800 m bėgime nugalėtoja tapo Panevėžio KKSC-PRSSG auklėtinė Gabija Galvydytė, distanciją įveikusi per 2.13,05 min.

Ji čempione tapo ir su komandos draugėmis bėgdama estafetę 4×200 m. Šuolininkė į tolį Vaida Padimanskaitė (PKKSC- PRSSG) nušoko 5,67 m ir iškovojo bronzą.

Panevėžio KKSC auklėtinė Urtė Bačianskaitė nustūmė rutulį 15.33 m ir tapo čempione.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošė treneriai A. Sniečkus, R. Jakubauskas ir A. Dobregienė.