– Londone, Grinvičo pusiasalio (angl. Greenwich Peninsula) rajone, esantys apartamentai tapo kūrybiška, tradiciniam butui alternatyvia erdve. „Pilbrow and Partners“ architektai suprojektavo eksterjerą, o interjeras buvo patikėtas dizainerei Tinai Norden.
– Viduje akį traukia tvarkingos šiuolaikinės architektūros ir modernios klasikos objektų darna. Be to, kuriant interjerą pavyko sujungti nesenstančias namų vertybes, kurios apibrėžtų ir šių laikų siekius: jaukumą, ilgaamžiškumą, tvarumą ir patogumą.
– Geras interjeras prasideda nuo teisingos architektūros. Jei patalpa erdvi, šviesi, su minimalia apdaila ir švaraus plano, ją sukurti jaukią yra gerokai paprasčiau.
– Virš buities interjerą pakelia subtiliai parinkti elementai, kurie tarsi sklendžia kambaryje. Bruno Mathssono projektuota XX a. vidurio moderno (angl. mid century modern) stiliaus sofa smailiomis kojomis, netradicinis organiškos formos ir aktyvios raudonos spalvos McCollino Bryano kavos staliukas, lyg iš stygų nuaustas Ruudo Janpo Kokke Latjesstoelo krėslas ir transformuojama medinė vėduoklinė pertvara kuria dinamišką, gyvą ir levituojančią svetainės erdvę.
– Natūralios medžiagos – medis, vilna, medvilnė, chromuotas plienas, betonas ir gyvi augalai –parinkti neatsitiktinai. Iki smulkmenų apgalvotas detalumas juntamas visur ir kuria įspūdį, jog šioje erdvėje nėra nieko sumeluoto.
– Abstraktus paveikslas puikiai atsiskleidžia minimalistiniame interjere. Michaelo Wallo tapyba pasižymi monumentalia simboline raiška, kuri harmoningai dera su erdvėje akcentuojamais baldais.
– Augalai ir žaluma yra būtinas namų elementas. Taip, juos reikia bent minimaliai prižiūrėti, tačiau jie sužadina artumo su gamta jausmą, kurio mieste visi taip pasiilgstame. Geriausia rinktis drąsiai ir nevengti didelių vazoninių medžių, vijoklių ir pan.
– Baldai – itin jautri ir subalansuota šio buto dalis. Kiekvienas yra kruopščiai atrinktas, kolekcinę vertę turintis dizainerio kurtas originalas. Į juos verta investuoti taip pat, kaip ir į naują kompiuterį „Mac“ arba „iPhone“. Tik technologija metams bėgant sensta, o kolekciniai XX a. skandinavų, Vakarų Europos, netgi Rytų bloko dizaino objektai įgyja vis didesnę emocinę ir finansinę vertę.
– Kruopščiai apgalvotos ir pritaikytos architektūrinės detalės (pavyzdžiui, laiptų turėklas) iš esmės ir kuria kokybišką minimalistinį interjerą. Kai erdvėje naudojamos vos kelios apdailos tekstūros ir minimalus baldų kiekis, neturi būti jokių atsitiktinių sprendimų. Tik tuomet interjeras suskamba.