Vandentiekio vamzdžių alkūnės, prie kurių tvirtinami prietaisai, lieka paslėptos sienoje. Tinko, plytelių klijų ir pačių plytelių storis kiekvieną kartą kitoks, sunku iš anksto numatyti, koks jis bus. TECE sukūrė aklių ir hidroizoliacinių medžiagų rinkinį, kuris padeda lengvai ir patikimai sumontuoti maišytuvą, nepriklausomai nuo sienos sluoksnio storio.
Kol vyksta sienos paviršiaus formavimo darbai, į vamzdžių alkūnes įsukamos aklės, kurios gaminamos iš plastiko, o sriegis žalvarinis, bei turi guminę cilindro formos tarpinę. Jos sandariai apgaubia alkūnes ir tokiu būdu suformuoja apsaugą principu „vamzdis-vamzdyje“. Tuomet sienos sluoksnio paviršius padengiamas skysta hidroizoliacine medžiaga. Ant aklės užmaunama TECE Seal System vandens nepraleidžianti tarpinė, ta pati, kuri yra naudojama montuojant dušo trapą. Ant jos dar kartą tepama skysta medžiaga, tuomet tinkuojama, arba tepami plytelių klijai ir klijuojamos plytelės.
Baigus apdailą, guminė tarpinė nupjaunama lygiai su plytelių paviršiumi, o į išsuktų aklių ertmes įsukamos reikiamo ilgio alkūnių jungtys, kurios sujungia maišytuvą su vandentiekio alkūnėmis.
Šios sistemos privalumas yra tas, kad jei kartais vamzdžių jungtys sienoje imtų praleisti vandenį, jis nesirinktų sienoje, bet hidroizoliacinių medžiagų ir visos konstrukcijos dėka, ištekėtų į sienos paviršių. Iškilusi problema išaiškėja tuoj pat, o ne po kurio laiko, kai susikaupęs vanduo pats susiranda plyšius išbėgti, ima lašėti rūsyje ar kaimynams nuo lubų. Be to, nuo drėgmės ir sienose besikaupiančio vandens vonios kambariuose atsiranda pelėsiai.
Inovacijomis ir patikimais sprendimais garsėjanti kompanija TECE visus savo produktus yra apdraudusi civilinės atsakomybės draudimu iki 10 mln. eurų. Šis draudimas galioja visame pasaulyje.
Nuoroda į video: https://youtu.be/J7Q2grNGxk4
Daugiau informacijos: https://www.tece.com/lt.