K. Donnellan komanda koplytėlę statė Biblos mieste, šalia Citadelės – XII a. pastatytos pilies. Kaip juokauja F. Lastys, tai tas pats, kaip organizuoti mokymus Kernavėje.
Netoli viduramžių pilies, ant skardžio, pastatyta koplytėlė neturi jokio religinio atspalvio. „Koplytėlė skamba sureligintai, tačiau ten vienintelis dalykas, kurį vertini atėjęs – uždara erdvė, daugiausiai dviems žmonėms. Meldiesi labiau gamtai nei dievybėms“, – sakė Lietuvai atstovavęs architektas F. Lasys. Ši koplytėlė pastatyta K. Donnelano iniciatyva. Panašaus tipo statinį jis yra statęs jau anksčiau, todėl šis yra lyg pirmojo tęsinys.
Architektų komandos pastatyta koplytėlė atspindi visus tvarumo, ekologijos principus, ji organiškai įsilieja į aplinką. Ant šlaito pastatytas statinys atrodo šiek tiek slystelėjęs – taip atliepiama gamta.
Kaip pasakoja F. Lasys, statant koplytėlę buvo naudojamos tik antrinės žaliavos. Komanda naudojo didelių europadėklų medieną. „Pirmas dvi dienas, jau išsigryninę koncepciją, su laužtuvais ardėme padėklus. Viską statėme iš tų lentų, kurios buvo naudojamos gabenimui“, – pasakojo F. Lasys.
Lentos statant koplytėlę buvo specialiai apdeginamos pagal senovės japonų naudotą technologiją. F. Lasys pasakoja, kad trys lentos susukamos į trikampį (senovės japonai tam naudojo vielą), pasitelkiant metalinius tvirtinimo kampus ir susukant medvaržčiais. Taip sukuriamas trijų lentų kaminas ir apačioje sukuriamas lauželį. Kamino efektas sukuria didelę trauką ir medis greitai apdega.
Vienintelė šviesi koplytėlės dalis – grindys. Toks sprendimas pasiteisino ir konceptualiai (baltos grindys kuria kontrastą), ir praktiškai, nes psichologiškai žmogus nenori sėstis ant juodo paviršiaus baimindamasis išsitepti, nors medis prieš tai buvo nušlifuotas ir nuteptas laku.
Statinį dirbtuvės dalyvavusi komanda kūrė 17 dienų.