Kaip ir bet kurio kito, šio interjero kūrimas prasidėjo nuo funkcijos. Pagrindinis tikslas buvo sukurti atvirumą ir vizualinį perregimumą, leisti šviesai patekti į vidų ir, atsižvelgiant į paros metą, ant pilkų sienų kristi skirtingiems šešėliams. Architektai panaudojo didelių gabaritų stumdomas duris, kontroliuojančias šviesos ir oro srautą, rievėto stiklo rėmines pertvaras, leidžiančias šviesai cirkuliuoti patalpose.
Prie įėjimo sumontuota neaukšta pertvara skiria savitą koridoriaus zoną. Čia galima nusiauti batus ir pasikabinti paltą. Išėjus iš už pertvaros patenkama į šviesią, didelę bendrą valgomojo ir svetainės erdvę.
Priešais įrengta studija, drabužinė su skalbykla ir sanitarinis mazgas. Dešinėje – du miegamieji, vienas iš jų – su atskira vonia ir balkonu. Jei iš koridoriaus pro valgomąjį pasuktume į dešinę, atsidurtume virtuvėje. Šalia yra sandėliukas.
Įdomūs ir mūsų kraštui nebūdingi planavimo sprendimai, pavyzdžiui, skalbykla drabužinėje ir papildomas sandėliukas prie virtuvės rytuose.
Po ilgų diskusijų pagrindinę spalvą interjero kūrėjai pasirinko industrinę pilką, kurios betoninio tinko pavidalu atsirado ant sienų, betono rašto plytelėse. Durų raštas yra grubus juodas, medžio vertikalių. Atvirose lubose įtaisytas apšvietimas ir vėdinimo įrenginiai sustiprina industrinę nuotaiką.
Kuriant interjerą atsižvelgta į poros pomėgius ir gyvenimo būdą – jis jungia ir vienija iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus dalykus. Grubiems ir tamsiems apdailos medžiagų paviršiams akomponuoja švelnūs skandinaviški tonai. Jaukumo namams suteikiantis šiaurietiškas elementas – ekstensyvūs augalai.
Stovimi baldai taip pat atsispindi pusiausvyrą šeimoje. Skandinaviškiems šviesiems mediniams baldams akomponuoja „Bauhaus“ stiliaus industriniai. Originalias danų dizaino legendos Hanso Wegnerio valgomojo kėdes atsveria vokiško lenkto plieno Marcelo Breuerio kūrinys. Tinkamų funkcijų ir medžiagų ikoniški baldai įtvirtina interjero identitetą ir suteikia jam stiprumo, ryškumo.