Ji dalijasi sėkmingiausiais studijos dizainerių įgyvendintais sprendimais.
Veidrodinė ar kitos medžiagos spinta tambūre (ar kitoje patalpoje). Joje galima paslėpti skalbyklę/ džiovyklę taip sutaupant vietos vonioje.
Erdvė po laiptais. Jei butas išsidėstęs per kelis aukštus, pagalvokite kaip efektyviai išnaudoti laiptinės zoną ir erdvę po laiptais. Galimi patys įvairiausi variantai – nuo miegamojo, vaikų kambario ar poilsio kampelio, iki drabužinės ir pagalbinių spintelių daiktams laikyti.
Drabužinė-kambarys. Klientams, gyvenantiems nuosavame name ar kotedže, kur neriboja erdvės stygius, dažniausiai projektuojame kambario dydžio spintas. Tokią drabužinę galima įrengti rūbų parduotuvės stiliumi: suformuoti nišas/lentynas rūbams, rankinukams, bateliams, atskirą zoną aksesuarams, viduryje kambario pastatyti sofą ar kėdutę. Įrengus tokią drabužinę nedideliame bute būtų galima atsisakyti spintų, kurios dažniausiai statomos net keliuose kambariuose. Taip sutaupoma mažo buto erdvė. Rečiau naudojamų daiktų laikymui verta išnaudoti vietą po lova. Įrenginėjant miegamąjį patariame rinktis lovą su ištraukiamais stalčiais ar mechanizmu.
Dar vienas labai šaunus sprendimas – sandėliukas-kambarys virtuvėje. Jei galimybės leidžia, virtuvėje įrengiame sandėliuką-kambarėlį, kuriame suprojektuotos lentynos uogienėms ir kitiems produktams. Jame galima statyti papildomus šaldytuvus, skalbyklę ir džiovyklę. Tokiu atveju, visa virtuvės zona išlieka švari.
Siena-spinta. Įdomus pavyzdys iš mūsų įgyvendinto projekto – iš medžio plokštės fasado suprojektuota svetainės siena, suskirstyta kvadratėliais. Paspaudus jie atsidaro ir siena virsta spintelėmis. Iš pirmo žvilgsnio siena tik dekoratyvinė, bet iš tiesų ji puikiai atlieka ir daiktų laikymo funkciją.