Visų pirma, kaip skandinavams būdinga, „Hay“ be priekaištų įgyvendino „visiems prieinamo dizaino“ filosofiją. „Kiekvieno šiuolaikinio dizainerio tikslas turėtų būti ne skatinti nuolatinį vartojimą, o sukurti tokį baldą, kurio nereikėtų (ir nesinorėtų) prabėgus keleriems metams keisti, – susitikimo Lietuvoje metu pasakojo „About a chair“ dizaineris Hee Wellingas. – Jis būtų patvarus, neatsibostantis, neišeinantis iš mados – toks, kokį norėtųsi perduoti savo vaikams.“ „About a chair“ gimė iš ambicijos sukurti ilgaamžį, kintančias tendencijas ignoruojantį baldą, kuris tiktų skirtinguose interjeruose ir ant kurio, visų svarbiausia, būtų patogu sėdėti. „Jeigu žmogus nedrąsiai sėdasi ant kėdės, kad ir kaip puikiai ji atrodo, tai – jau blogas ženklas“, – juokavo danas ir pridūrė, jog aptaki „About a chair“ forma išgryninta gilinantis į žmogaus anatomiją ir sėdėseną.
Kodėl ši kėdė tapo ne tik bestseleriu, bet ir šio laikmečio dizaino ikona, lėmė ir dar kelios pavydėtinos skandinaviškos savybės – bendrystė ir lankstumas. H. Wellingas patikslino, jog ne jis vienas yra „About a chair“ autorius: „Tai nemažos grupės specialistų sukurtas produktas. Laikausi požiūrio, jog savi įgūdžiai ir kompetencija nėra baigtiniai, kur kas daugiau visi pasiekiame kolaboruodami ir dalindamiesi patirtimi, žiniomis.“
Panašu, kad populiarumo spinduliuose „Hay“ kūrėjai neketina apsnūsti. Nors „About a chair“ jau vadinama šiuolaikinio dizaino klasika, pastarojo žodžio nereikėtų suprasti kaip nekintamos vertybės: gamintojai siūlo patiems vartotojams įsitraukti į kūrybinį žaidimą „Susikurk kėdę pats“. Jau dabar kėdė turi daugybę variacijų: ji gali būti su medinėmis ar metalinėmis kojelėmis, ant ratukų, aptraukta vilna ar medvilne, be ranktūrių, pačių įvairiausių spalvų ir atspalvių… Pavyduoliai gal ir pavadintų ją nuolankiu įnorių tenkinimu, bet danams „About a chair“ – tai lankstus profesionalumas, naujos eksperimentų ir tobulėjimo kryptys.