Jaunimo čempionate – „Argus“ kovotojų pergalės

Gegužės 13-ąją Jurbarke vyko Lietuvos kiokušin karatė jaunimo U-22 čempionatas ir B kategorijos suaugusiųjų taurės varžybos.

Jaunimo pirmenybėse varžėsi du Panevėžio kiokušin klubo „Argus“ trenerio Remigijaus Olšausko auklėtiniai Radvilė Talačkaitė ir Juras Sokolovas.

„Argus“ klubo sunkiasvoris Juras, įveikęs tris varžovus, tapo svorio kategorijos virš 85 kg čempionu. Šis titulas atveria jaunuoliui teisę dalyvauti Europos kiokušin karatė čempionate Lenkijoje.

Trečiąją vietą U-22 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje virš 65 kg iškovojo 18-metė Radvilė Talačkaitė.

J. Balčikonio gimnazijos vienuoliktokė Radvilė šiais metais balandį Danijoje tapo U-18 Europos kiokušin karatė čempione.

Trečioji vieta suteikia galimybę kandidatuoti į šalies rinktinę, kuri ruošis U-22 Europos pirmenybėms, vyksiančioms Lenkijoje lapkričio 11 dieną.

Varžybose dalyvavo beveik 80 sportininkų iš 30-ies klubų.

Klubą „Argus“ gegužės pradžioje pasiekė ilgai laukta informacija apie pasaulio čempionato galutinį dalyvių sąrašą.

Į planetos čempionatą, kuris vyks liepos mėnesį Kazachstane, pateko Rūta Brazdžionytė. Jai vietą garantavo reitingo taškai, kurių turėjo daugiau nei pagrindinės konkurentės iš Lenkijos bei Rumunijos.

Rūtos sportinėje karjeroje tai bus ketvirtasis pasaulio čempionatas.