Latvijoje – jaunųjų stalo tenisininkų pergalės

Kovo 18-19 d. Latvijoje vyko tarptautinis stalo teniso turnyras, kuriame be šeimininkų latvių varžėsi sportininkai iš Baltarusijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Varžybos vyko 3-oje amžiaus grupėse. Jauniausių 11-kos metų ir jaunesnių grupėje pirmąją vietą iškovojo Danas Šimus.

Pogrupyje jis nesunkiai įveikė 5-is oponentus ir pateko į finalinį 8-tuką. Čia ketvirtfinalyje 3:1 pranoko Rygos stalo tenisininką, psufinalyje 3:2 įveikė varžovą iš Rezeknės, o finale 3:0 neturėjo vargo kovoje su Lenkijos atstovu.

10-ies metų ir jaunesnių mergaičių grupėje Evelina Kozmianaitė pogrūpio varžybose nesunkiai laimėjo visas kovas ir patekusi į ketvirtfinalį 3:1 įveikė stalo tenisininkę iš Gardino.

Pusfinalyje panevėžietė 3:0 įveikė jonavietę G. Giedrimaitę, o finale 3:1 nepaliko vilčių viešniai iš Minsko. Gimusių 2004 m. ir jaunesnių grupėje Laura Grigorukaitė pateko į aštuntuką ir čia užėmė 5-tą vietą, Aleksandra Zajankauskaitė iškovojo visas pergales antrame finale ir užėmė 9-tą vietą.